Svetainės struktūra Mano VGTU Medeinė
Pradžia Norintiems studijuoti Moksleiviams Moksleivių vasaros stovykla „Pažink profesiją“

Moksleivių vasaros stovykla „Pažink profesiją“

Vilniaus Gedimino technikos universiteto Integracijos ir karjeros direkcija organizuoja stovyklą vyresnių klasių moksleiviams – „Pažink profesiją“.
 
Stovyklos misija – padėti moksleiviams geriau suprasti, kokie pasirinkimai ir kokios galimybės jų laukia „profesijų pasaulyje“, išbandyti save įvairių formų laboratoriniuose užsiėmimuose, patirti atradimo ir tyrimo džiaugsmą, patenkinti smalsumą apie studentiško gyvenimo ypatumus, apie prisitaikymą Universiteto aplinkoje, sutikti įvairių žmonių, pabendrauti su studentais, kurie papasakos apie Universitetą bei pasirinktų specialybių privalumus. Stovykloje moksleiviai praktiškai susipažins su aplinkosauga, aviacija, mechanika, inžinerija, elektronika, transportu, informacinėmis sistemomis bei kūrybinėmis industrijomis. Ekskursijų į įvairius Universiteto fakultetus metu, moksleiviai galės pabendrauti su savo sričių profesionalais, susipažinti su jų veikla iš arčiau ir galės lengviau priimti sprendimą dėl savo profesijos pasirinkimo.
 
Moksleiviai taip pat turės unikalią progą apsilankyti VGTU kūrybiškumo ir inovacijų centre „LinkMenų fabrikas“ - erdvėje, kurioje  galima kurti, brandinti ir įgyvendinti savo idėjas. Fabriko cechai ir biurai priims kūrybingus ir veržlius moksleivius, kurie apsilankys ir susipažins su 3D, foto/video, reklamos, audio, spalvų, grafikos, metalo, medžio ir kitais cechais bei įgyvendins realius nedidelius projektus.
 
Mokiniams sudaromos sąlygos „paragauti" tikro studentiško gyvenimo –  apsigyventi bendrabutyje, dalyvauti paskaitose, įvairių fakultetų paruoštoje dieninėje programoje bei interaktyviose pramogose vakarais. Programą dalyviams ruošia patyrusių akademikų, VGTU studentų bei karjeros specialistų profesionalų komanda. 
Vieta: 
Saulėtekio al. 11, Vilnius
Trukmė:
2017 m. birželio 26 - liepos 1 d. (pirmadienis-šeštadienis, 6 dienos)
Dalyvių amžius:
9 – 12 klasės
Kaina:
150 eurų
 
Kontaktai:
El. paštas: stovykla@vgtu.lt
Tel.: 8 5 274 4928
Registracija į stovyklą jau prasidėjo ir vyks iki birželio 1 d.
 
Jei kyla klausimų - maloniai prašome kreiptis žemiau nurodytais kontaktais.
 
Kontaktai:
El. paštas: stovykla@vgtu.lt
Tel.: 8 5 274 4928
 
Akimirkos iš stovyklos „Pažink profesiją 2016“
Auksiniai
Sidabrinis
KlasJet