Svetainės struktūra Mano VGTU Medeinė
 
Esi gabus, motyvuotas ir siekiantis daugiau? Turime tau gerų naujienų – jau 2017 metų vasario 2-ąją startavo Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) IN-Akademija, laukianti būtent tokių, kaip tu. Taigi, suskubk dalyvauti išankstiniame gabiausių abiturientų priėmime į bakalauro studijas!
 
Tavo stipri motyvacija, asmeninės savybės ir pasiekimai, spalvinga užklasinė veikla bei ją patvirtinantys pažymėjimai čia ne mažiau svarbūs nei geri 11-12 klasės mokymosi rezultatai. Jau dabar, dar prieš brandos egzaminų sesiją, gali užsitikrinti vietą technikos srityje lyderiaujančioje aukštojoje mokykloje. Šiemet siūlome rinktis iš trijų sustiprintų programų: multimedijos ir kompiuterinio dizaino, finansų inžinerijos bei statybos inžinerijos.
 
Balandžio mėnesį VGTU abiturientus kvies į motyvacinius pokalbius, kurių metu bus atrinkti stipriausieji kandidatai ir su jais pasirašytos išankstinės studijų sutartys. IN-Akademijos studentų naujaisiais mokslo metais lauks dideli, įdomūs iššūkiai bei išskirtinės sąlygos: stipresnės bei individualiai pritaikytos mokymosi programos, stažuotės geriausiuose pasaulio universitetuose bei įmonėse, savo srities profesionalų konsultacijos, gabiausi bendramoksliai ir nemokamas mokslas.
 
Jei sieki būti geriausias, VGTU IN-Akademija taps pirmuoju, tačiau tvirtu žingsniu sėkmingos karjeros link!