Pradžia Norintiems studijuoti Bakalauro ir vientisosios studijos Informacija stojantiesiems Nepraleiskit galimybės! Papildomos stipendijos praktikai užsienyje pagal Erasmus+!

2016-05-17

Vis dar yra laiko pasirinkti susirasti įmonę, pateikti paraišką stipendijai dokumentus ir vasarą praleisti daugiau nei prasmingai - stažuojantis užsienio kompanijoje ar tyrimų centre! Jei susidomėjai, parašyk el. paštu evelina.kutkaityte@vgtu.lt arba urd@vgtu.lt

Turime puikių praktikos vietų užsienyje pasiūlymų:

Bakalauro studijų studentams
Minimali praktikos trukmė – 2 mėnesiai, praktikos laikotarpis nuo  birželio 1 d. iki 2016 rugsėjo 30 d.. Praktiką galima atlikti užsienio įmonėse,  viešojo sektoriaus organizacijose  ir aukštojo mokslo institucijose. Kviečiame kreiptis  studentus, kurie turi susiradę įmonę patys, taip pat ir visus, žinančius sritį, kurioje norėtų atlikti praktiką, tačiau dar nerandančius įmonės – mes padėsime ją susirasti!
Magistro studijų studentams
Praktiką (2 mėnesius, pradžia nuo birželio 1 d., pabaiga ne vėliau – 2016 rugsėjo 30 d.) galima sėkmingai išnaudoti tyrimams, baigiamojo darbo medžiagos rinkimui.
Absolventams
Ketvirto kurso studentams Erasmus+ praktika gali tapti puikia galimybe susirasti darbo vietą  tarptautinėje  kompanijoje.
Trukmė ne mažiau 2 mėnesių, pradžia nuo birželio 1 d., pabaiga ne vėliau – 2016 rugsėjo 30 d..

Paprasčiau nebūna – tiesiog rašykite el. paštu evelina.kutkaityte@vgtu.lt arba urd@vgtu.lt savo norimą praktikos sritį, studijų pakopą ir kursą. Mes padėsime jums  žengti pirmuosius tarptautinės karjeros žingsnius!

Papildomą atranką  organizuosime dviem etapais , pirmojo metu bus svarstomos  paraiškos pateiktos  iki gegužės 31 d.,  antrasis etapas įvyks ne vėliau  birželio 15 d.
Paraiškos bus svarstomos atsižvelgiant į jų pateikimo laiką.
Laimi pirmieji!
    • Dovilė Ulinskaitė