VGTU pranešimas dėl Gedimino prospekto trinkelių ekspertizės
2012-04-20

Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) reaguodamas į žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją praneša, kad pagal 2005 m. vasario 7 d. sudarytą vieną Vilniaus Gedimino technikos universiteto ir UAB „Vilniaus kapitalinė statyba“ sutartį Nr. 1216-AP ataskaita pateikta užsakovui 2005 m. balandžio 8 d. Ataskaitos originalus egzempliorius užregistruotas ir saugomas VGTU. Vilniaus miesto savivaldybei planuojant kreiptis į prokuratūrą, VGTU susilaiko nuo bet kokių tolimesnių komentarų, tačiau teisėsaugos institucijoms ar Vilniaus miesto savivaldybei prašant yra pasiruošęs bendradarbiauti ir teikti visą turimą informaciją.

Šios skilties informaciją administruoja: Agnė Mažeikytė, Kristina Urbaitytė
Skelbimai
Kviečiame į rugsėjo 1-osios šventę VGTU!
Vyksta priėmimas į VGTU studijų programas
Stojantiesiems į magistrantūros studijas
Kviečiame į atvirą paskaitą apie BIM – ką iš tiesų reiškia raidė „M“?
Kviečiame į atvirą paskaitą: „Inžinerinės konsultacijos, arba kaip tapti konkurencingu darbuotoju“