Išleista VGTU mokslininkų monografija
2012-05-01

Taylor & Francis korporacijų grupei priklausanti leidykla CRC Press išleido Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) mokslininkų monografiją „Wide-Band Slow-Wave Systems: Simulation and Applications“ (Plačiajuosčių lėtinimo įtaisų modeliavimas ir taikymas). Autoriai: prof. S. Štaras, prof. R. Martavičius, prof. J. Skudutis, prof. V. Urbanavičius ir doc. V. Daškevičius.

Autoriai kartu su kitais jaunaisiais mokslininkais ir mokslo darbuotojais, atsižvelgdami į praktinius poreikius ir bendras tendencijas bei remdamiesi mokslo laimėjimais, taikė skaitinius metodus elektrodinaminiams lėtinimo įtaisams modeliuoti ir analizuoti. Šia tematika buvo atlikti trys kvalifikaciniai mokslo darbai, parengtos ir apgintos penkios daktaro disertacijos, paskelbta per 80 mokslinių straipsnių.

Monografija skirta doktorantūros ir magistrantūros studijų studentams, mokslo darbuotojams ir inžinieriams, dirbantiems aukštų dažnių elektronikos ir mikrobangų technikos srityje.

Šios skilties informaciją administruoja: Edita Jučiūtė, Agnė Mažeikytė
Skelbimai
Moksleivi, dalyvauk vasaros stovykloje „Pažink profesiją“!
Kviečiame dalyvauti medžiagų mechanikos olimpiadoje
Teikite kandidatūrą LR Prezidentų vardinėms stipendijoms