Išleista VGTU mokslininkų monografija
2012-05-01

Taylor & Francis korporacijų grupei priklausanti leidykla CRC Press išleido Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) mokslininkų monografiją „Wide-Band Slow-Wave Systems: Simulation and Applications“ (Plačiajuosčių lėtinimo įtaisų modeliavimas ir taikymas). Autoriai: prof. S. Štaras, prof. R. Martavičius, prof. J. Skudutis, prof. V. Urbanavičius ir doc. V. Daškevičius.

Autoriai kartu su kitais jaunaisiais mokslininkais ir mokslo darbuotojais, atsižvelgdami į praktinius poreikius ir bendras tendencijas bei remdamiesi mokslo laimėjimais, taikė skaitinius metodus elektrodinaminiams lėtinimo įtaisams modeliuoti ir analizuoti. Šia tematika buvo atlikti trys kvalifikaciniai mokslo darbai, parengtos ir apgintos penkios daktaro disertacijos, paskelbta per 80 mokslinių straipsnių.

Monografija skirta doktorantūros ir magistrantūros studijų studentams, mokslo darbuotojams ir inžinieriams, dirbantiems aukštų dažnių elektronikos ir mikrobangų technikos srityje.

Šios skilties informaciją administruoja: Agnė Mažeikytė, Kristina Urbaitytė
Skelbimai
SIMONOS KILDIENĖS daktaro disertacijos gynimas
MIGLĖS PALIUKAITĖS daktaro disertacijos gynimas
Kviečiame į parodą „Urbanistinės analizės mokslo laboratorijos darbai 2004–2014”
Kviečiame į VGTU teatro studijos „Palėpė“ spektaklį!
VGTU ieško Ūkio direkcijos Energetikos skyriaus vedėjo
Kviečiame į orkestrų koncertą VGTU Architektūros rūmuose